Candidates blog
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Admin
View user profilehttps://esnbg.forumotion.eu

Vanya Ivanova for Treasurer (2020/21) Empty Vanya Ivanova for Treasurer (2020/21)

Mon Sep 07, 2020 11:58 pm
Dear all,
We are happy to present the application of Vanya Ivanova for the position of Treasurer of ESN Bulgaria for the upcoming mandate. You can find her motivation here .

In the meanwhile Rules and Deadlines still apply:
· All active members of ESN Bulgaria can ask the candidates questions.
· Keep your posts as image-free and document-free as possible.
· The deadline for sending your questions is 16.09.2020, 23:59 h.
· The deadline for the candidate to answer their questions is 18.09.2020, 23:59 h.

Last edited by Admin on Sun Jan 03, 2021 3:18 pm; edited 1 time in total

Ivelina likes this post

Neli Kalinova
View user profile

Vanya Ivanova for Treasurer (2020/21) Empty Въпроси към Ваня

Tue Sep 08, 2020 5:43 pm
Ваня, поздравления за кандидатурата ти!

Въпросите ми и към теб са следните:
1. С какво най-много се гордееш от изминалия мандат?
2. Има ли нещо, което не си успяла да постигнеш - ако да, какво е то, какво ти е попречило и дали би опитала отново?
3. Какво научи от опита си като ковчежник на организацията през изминалата година?
4. В случай, че и този семестър/учебна година се проведе онлайн, какво според теб трябва да предприемем като национална организация, за да имаме финансова стабилност?

Благодаря предварително за отговорите!

Успех! sunny
View user profile

Vanya Ivanova for Treasurer (2020/21) Empty Re: Vanya Ivanova for Treasurer (2020/21)

Sat Sep 19, 2020 4:08 pm
Здравей Нели, благодаря ти за въпросите!

1. Бих казала, че съм доволна от факта, че съчетах Еразъм мобилността и отговорностите и задълженията по позицията ми. Изключително съм благодарна на борда за екипната работа и за това че някои от тях бяха допълнително ангажирани с част от отговорностите ми. Също така съм горда, че макар положението, в което по стечение на обстоятелствата се узовах, не съм била демотивирана и винаги съм имала желание да развивам организацията.
2. Има доста неща, които бих искала да развия свързани с позицията ми и комитета. Едно от тях е отчетност на ЕСН картите и бюджета като на помощ тук ще дойдат утвърдени тактики и методи от ЕСН интернешънъл и ФИКО. Също така бих искала да създал политика на ежемесечни секционни разговори или секционни визити.
3. По време на своя мандат научих, че екипната работа е много ключова и както хората са казали сговорна дружина, планина повдига. Поставила съм си за цел, ако бъда избрана за втори мандат да работя над това да създам различни подкомитети с активното участие на мениджър партньорства за имплементирането на различни методи в секциите.
4. Както знаете по-голмяната част от приходите към бюджета на ЕСН България се финансира от продажбата на ЕСН картите и от членския внос. Това означава, че трябва да се добави добавена стойност към ЕСН картата, за да може Еразъм студентите да се възползват от нея. Например- онлайн партньорства, онлайн събития, по-добра визуализация на текущите онлайн партньорства, кампании и т.н. По отношение на членския внос- онлайн трейнинги и събития, които поддържат мотивацията на активните членове.
Sponsored content

Vanya Ivanova for Treasurer (2020/21) Empty Re: Vanya Ivanova for Treasurer (2020/21)

Back to top